Wedstrijdsfeer VVZ
Voorbeschouwing

zaterdag 19 september 2026

ZA 19 SEPTEMBER

Sportpark De Wieken

VVZ 1

VVZ 1

3e klasse C
00Uren
:
00Min
VV Opende 1

VV Opende 1

Zaterdag 19 september is het eindelijk zover: de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen. Om 14.30 uur ontvangt vv Zwaagwesteinde op sportpark De Wieken het Groningse vv Opende.

Een onbekende tegenstander is Opende zeker niet. Ook vorig seizoen stonden beide ploegen tegenover elkaar en de onderlinge ontmoetingen zorgden voor voldoende strijd en spanning. Zaterdag worden de verhoudingen opnieuw getest, ditmaal voor het eerst dit seizoen op onze eigen De Wieken.

Wie naar de uitslagen van afgelopen weekend kijkt, mag alvast voorzichtig hopen op spektakel. Zowel Zwaagwesteinde als Opende begon de competitie namelijk met een waar doelpuntenfestijn. En alsof het zo afgesproken was, eindigden beide wedstrijden in 4-4. Samen goed voor zestien doelpunten in twee wedstrijden. Verdedigers zullen bij het lezen van die cijfers waarschijnlijk iets minder enthousiast worden dan de neutrale toeschouwer.

Of we zaterdag opnieuw zoveel doelpunten voorgeschoteld krijgen, valt natuurlijk nog te bezien. Eén ding is zeker: beide ploegen gaan op zoek naar de eerste driepunter van het nieuwe seizoen. Voor Zwaagwesteinde zou er weinig mooier zijn dan die voor eigen publiek op De Wieken binnen te halen.

Om 14.30 uur gaat de bal rollen. Tijd voor de eerste thuiswedstrijd van het seizoen. We hopen jullie allemaal weer langs de lijn te zien. Tot morgen!

Deel deze voorbeschouwing met je vrienden