
4 september 2026
Onder aanmoediging van ouders, pakes, beppes en andere belangstellenden gingen de jonge voetballers enthousiast aan de slag. De trainers hadden verschillende leuke oefeningen en spelvormen voorbereid en wisten het enthousiasme er vanaf het eerste moment goed in te krijgen. Er werd volop gerend, geschoten, gescoord en vooral veel plezier gemaakt.
Na afloop wachtte de spelers nog een mooie verrassing. De veteranen van vv Zwaagwesteinde hadden voor alle kabouters een echt vv Zwaagwesteinde-shirt, een paar sokken én een mooi tasje geregeld. Een prachtig gebaar waarmee de jongste voetballers meteen helemaal in het nieuw werden gestoken!
Een prachtige start van de Kaboutertraining bij vv Zwaagwesteinde. De komende periode zullen de jonge talenten eens per twee weken samen het veld op gaan voor een nieuwe training. Op naar nog veel meer voetbalplezier op De Wieken!


Deel dit artikel met je vrienden en steun de club